НАДАЄМО ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

Реалізуємо проєкти комплексно: від проектування до введення обладнання в експлуатацію, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

 Однією з переваг компанії «Варіант Агро Буд (ТМ «Variant Irrigation») є комплексний підхід у вирішенні завдань клієнта. Ми звертаємо увагу на особливості вашого поля, зрошуваних культур, наявність доступу до джерела води і багато іншого. Проведений аналіз дозволяє правильно визначити тип установки, спланувати необхідну інфраструктуру від джерела зрошення до розподілу води на полі, і забезпечити максимальну економічну ефективність для Вас.

Перелік послуг

ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ 1
ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Проект зі зрошення часто має багато нюансів, тому вже в попередньому спілкуванні ми можемо багато підказати. Консультацію можемо надати телефоном або в наших офісах (Київ, Харків, Мелітополь). Також проводимо екскурсії на виробництві або до агрогосподарств, де вже працює наша техніка.

ВИЇЗД «В ПОЛЕ» ФАХІВЦЯ 2
ВИЇЗД «В ПОЛЕ» ФАХІВЦЯ

Попередньо в телефонному режимі ми збираємо первинну інформацію. Потім протягом 48-72 год. фахівці виїжджають до господарства і вже на місці вивчають особливості розташування поля, роблять його виміри, аналізують, якими комунікаціями володіє господарство, чи є джерело води і де воно знаходиться.

РОЗРОБКА ПРОЕКТУ 3
РОЗРОБКА ПРОЕКТУ

Підготовка точного кошторису проекту зазвичай займає від 2 до 10 днів, оскільки кожен проект має свої індивідуальні особливості. У розробку проекту залучені 3-7 осіб. Якщо вам потрібен повний супровід з усіма дозволами, то ми підключаємо проектні інститути, що мають ліцензію на даний вид послуг.

ВИРОБНИЦТВО ТА ПОСТАЧАННЯ 4
ВИРОБНИЦТВО ТА ПОСТАЧАННЯ

З моменту передоплати на виготовлення 1-5 машин йде в середньому два-три тижні. Великі обсяги замовлень обробляються – до місяця. В цілому терміни виробництва залежать від планів клієнта (це може бути разова або ж поетапна поставка).

МОНТАЖ І УСТАНОВКА 5
МОНТАЖ І УСТАНОВКА

Маючи свою власну сервісну службу, надаємо послуги монтажу «під ключ». У такому випадку Вам не потрібно шукати техніку і людей. Якщо в господарстві не підведені необхідні комунікації, то паралельно з виробництвом, виконуємо комплекс робіт зі створення необхідної інфраструктури (запуск/ремонт насосної станції, прокладка трубопроводів та ін.)

ПУСКО-НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ 6
ПУСКО-НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

На монтаж, налагодження і запуск в роботу однієї дощувальної машини в середньому потрібно 3-4 дні. До господарства завжди приїжджають кілька різнопрофільних фахівців – з монтажу та електричної частини. У компанії є власна система віддаленого управління дощувальними машинами, яку можливо опційно підключити на цьому етапі.

ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАННЯ 7
ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАННЯ

Перед введенням обладнання в експлуатацію, обов’язково проводиться навчання співробітників господарства (операторів). На навчання зазвичай йде 1-2 дні. Наприкінці проводиться тестування, яке дозволяє визначити, наскільки оператор закріпив свої знання і може керувати машиною.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ 8
СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Послуги сервісу надаємо 24/7. Розуміємо, як важливо аграрію в гарячий сезон оперативно усунути несправність. Ми локальний виробник, тому володіємо складом запчастин і комплектуючих і практично всі потреби аграріїв можемо закрити протягом 12-24 год. Вам не потрібно чекати кілька тижнів поставок з-за кордону.

Додаткові послуги

КОМПЛЕКС РОБІТ ІЗ ЗАПУСКУ НАСОСНОЇ СТАНЦІЇ КОМПЛЕКС РОБІТ ІЗ ЗАПУСКУ НАСОСНОЇ СТАНЦІЇ
ЗЕМЕЛЬНІ РОБОТИ, УКЛАДАННЯ МАГІСТРАЛЬНИХ ТРУБОПРОВОДІВ ЗЕМЕЛЬНІ РОБОТИ, УКЛАДАННЯ МАГІСТРАЛЬНИХ ТРУБОПРОВОДІВ
ЗВАРЮВАННЯ ПЛАСТИКОВИХ ТРУБОПРОВОДІВ ЗВАРЮВАННЯ ПЛАСТИКОВИХ ТРУБОПРОВОДІВ
УСТАНОВКА СИСТЕМ ФЕРТИГАЦІЇ (ВНЕСЕННЯ ДОБРИВ) УСТАНОВКА СИСТЕМ ФЕРТИГАЦІЇ (ВНЕСЕННЯ ДОБРИВ)

Максимально швидкі терміни

РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
calendar Від 2-х тижнів Виробництво та постачання дощувальної техніки time До 24 годин Виїзд сервісного інженера або відправка необхідних комплектуючих
Більше 20 конструкторів і гідротехніків в проектному відділі Власний склад із повним комплектом запасних частин і витратних матеріалів  
400 співробітників виробництва 3 представництва на території України (Київ, Харків, Мелітополь)
16 000 кв. м виробничих площ 7 власних монтажно-сервісних бригад
Дізнатись подробиці